Kosmetika

 • Diamantová mikrodermabraze

  - Výhody přístrojové diamantové mikrodermabraze jsou patrné již po prvním ošetření. Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k omlazení pleti. Metoda nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a téměř žádné kontraindikace (výjimkou jsou rozšířené žilky na obličeji). Výsledkem je pružnější a projasněná pleť.

  V ošetření je zahrnuto:
  - odlíčení a očištění pleti obličeje a dekoltu
  - diamantová mikrodermabraze
  - maska, sérum a závěrečný krém
  - masáž
 • Depilace cukrovou pastou

  - Je metoda odstranění chloupků pomocí cukrové pasty. Cukrová pasta se zahřeje ve vodní lázni a následně se prsty opakovaně roztírá a strhává z ochlupených míst ve směru růstu chloupků. Díky svému přírodnímu složení nedráždí pokožku a je méně bolestivá než běžně používané depilace.
 • Pravidelná kosmetická péče

  - Pokud necháte o svoji pleť pravidelně pečovat pofesionální a školenou kosmetičku, vrátí se Vám vynaložená péče v podobě zdravé a mladistvě vyhlížející pleti. Zkušená kosmetička v salonu, který je vybaven moderními technologiemi a kvalitními kosmetickými přípravky, dokáže pravidelnou péčí výrazně eliminovat potřebu budoucích invazních procedur či operací.
  Péče v našem salonu trvá zpravidla 60 minut a zahrnuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Kosmetička provede přesnou diagnostiku pleti a podle jejího aktuálního stavu, věku a ročního období vybere a doporučí optimální ošetření. Např. hydratační, liftingové, výživné, čistící nebo omlazující. Věřte, že pravidelná péče o pleť se Vám zcela jistě zúročí. Kabát, boty nebo kalhoty, to všechno si můžete koupit nové. Ale obličej máme pouze jeden a žádný další ve skříni nenajdeme!

Aktuální nabídku všech našich služeb najdete v našem ceníku.