Masérské služby

Masáž je způsob, jak se zastavit v dnešním uspěchaném světě a nechat se hýčkat příjemnými a uzdravujícími dotyky. Nechat blahodárně na sebe působit ticho a klid vyvolané hlubokou relaxací celého těla. K tomu, aby si člověk zachoval zdraví a příjemný pocit na těle i na duchu, je nutné, ba životně důležité, aby po každém vypětí následovala fáze uvolnění. Při masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím také pocit celistvosti těla a mysli.

 • Klasická a regenerační masáž

  – přispívá k rychlému odstranění bolesti svalů a únavy, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu, zkvalitňuje regeneraci sil po práci či jiné zátěži, pomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici. Pro sportovní masáž se používají hlubší hmaty a v rychlejším provedení. Pomáhá odplavit kyselinu mléčnou ze svalů a tím i zabraňuje pocitu únavy. Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet zdravotním problémům, jako jsou např. bolesti zad, ztuhlá šíje, bolesti hlavy, poruchy pohybového aparátu, nespavost a mnoho dalších. Působení klasické masáže na podkožní vazivo urychluje metabolismus. Masáž ovlivňuje nervovou soustavu, zlepšuje krevní oběh, pomáhá při fyzické i psychické zátěži, napíná a vyhlazuje kůži. Klasická masáž je považována za vhodnou proceduru proti stresu, napětí a také jako prevence proti různým nemocem.
 • Relaxační masáž teplým aroma olejem

  - je nesmírně příjemná relaxační procedura, při niž dochází k uvolnění těla i mysli pomocí jemné techniky a směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních olejů a éterických olejů. Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Vonné silice působí komplexně a hluboce. Při aromamasáži se používají směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních olejů a éterických olejů. Aromamasáž Vás uvolní, uklidní, osvěží, prohřeje a harmonizuje. Účinky této masáže jsou jak fyzické, tak psychické. Po této masáži se budete cítit maximálně uvolněně a nádherná vůně, která Vás prostoupí Vás bude provázet po celý den.
 • Medová detoxikační masáž

  - je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Medová detoxikační masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků. Po medové masáži bude vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá.
 • Čokoládová masáž

  - vychutnejte si nezapomenutelný zážitek s vůní pravé čokolády. Čokoládová masáž působí na všechny smysly těla, vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Aplikuje se na záda a stehna, je proto vynikající proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí. Obsahuje důležité vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxydanty. Vaše pokožka bude hebká a sametová na dotek. Po čokoládovém zábalu se budete cítit jako znovuzrození.
 • Masáž lávovými kameny - Hot Stones

  - masáž lávovými kameny Hot Stones, je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Horký tlak z kamenů proniká do svalů, dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Má vynikající relaxační účinek na psychiku. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.
 • Těhotenská masáž

  - je velmi příjemný způsob, jak si ulevit od bolesti a běžných těhotenských obtíží a navodit tak pocit pohody a hluboké relaxace. Masáží odstraníte bolesti v zádech, kyčlích, bedrech a uvolníte nateklé nohy. Pozor - těhotné v 1. trimestru se nemohou masírovat!
 • Indická masáž hlavy

  - provádí se v sedě. Masáž ulevuje od stresu a napětí, pomáhá na bolesti hlavy a migrény. Navozuje maximální relaxaci.

Aktuální nabídku všech našich služeb najdete v našem ceníku.